ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

1. Замовлення оплачується виключно в безготівковій формі за допомогою платіжної картки Visa/Mastercard через платіжну систему, розміщену на веб-сайті.

2. Доставка Замовлення здійснюється виключно після його повної оплати.

3. Доставка Замовлень здійснюється поштовою організацією “Міст Експресс” односторонньому порядку.

4. Строк доставки Замовлення – 1-3 дні. У випадках, коли доставка припадає на вихідний (суботу або неділю) або святковий день, строк такої доставки може бути продовжений на відповідну кількість вихідних (святкових) днів.

5. Доставка Замовлень здійснюється з понеділка по суботу з 8 год. до 20 год. Субота скорочений день.

6. Вартість доставки – безкоштовно.

7. При отриманні Замовлення Покупець зобов’язаний перевірити вміст Замовлення на відповідність Товару (товарів) по кількості та якості Замовленню та вимогам законодавства України.

8. У разі відповідності Товарів по якості та кількості Замовленню та вимогам законодавства України, Покупець підписує наданий йому кур’єром Продавця документ, який підтверджує вручення Замовлення та відсутність у Покупця претензій щодо кількості та якості Товару (Товарів).

9. У разі невідповідності Товару (Товарів) по якості та кількості Замовленню та вимогам законодавства України, Покупець має право відмовитись від Замовлення. Відмова від Замовлення можлива виключно у разі встановлення Покупцем зазначеної невідповідності в присутності кур’єра Продавця.

Детальні умови оплати та доставки Замовлення містяться в Договорі публічної оферти, що розміщений за посиланням: https://famart.com.ua/publicoffer