ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

1. Покупець звертається до Продавця з будь-якими вимогами щодо Товару шляхом звернення через Телеграм-месенджер https://t.me/famart_com_ua , будь-який іншій месенджер, вказаний на сайті, а також за телефоном +380675656969

2. На підтвердження недоліків Товару Покупець надає Продавцю:
  • відповідні фотографії/відео Товару.
  • причину повернення
  • номер замовлення
  • фіскальний чек, який надісланий вам на електронну адресу, вказану при реєстрацій, або у особистому кабінеті.

3. Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів з моменту його отримання, якщо такий Товар не задовольнив Покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

4. Якщо на момент обміну аналогічного Товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші Товари з наявного у Продавця асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або повернути Товар та повернути грошову суму у розмірі вартості повернутого Товару, або здійснити обмін Товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного Товару в продаж в межах визначеного вище строку.

5. Не підлягають обміну (поверненню) наступні товари:
   - Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни
   - Непродовольчі товари: фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір, корсетні товари, парфюмерно-косметичні вироби, пір'яно-пухові вироби, дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні, зубні щітки, мундштуки, апарати для гоління, помазки для гоління, розчіски, гребенці та щітки масажні, сурдини (для духових музичних інструментів), скрипічні підборіддя, рукавички, тканини, тюлегардинні і мереживні полотна, килимові вироби метражні, білизна натільна, білизна постільна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці, друковані видання, лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником) аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом;
   - Вироби з натурального та штучного волосся (перуки);
   - Товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо);
   - Інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо), ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

6. У разі виявлення недоліків Товару Покупець, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:
  1) пропорційного зменшення ціни Товару;
  2) безоплатного усунення недоліків Товару в розумний строк;
  3) відшкодування витрат на усунення недоліків Товару.

7. У разі виявлення істотних недоліків, які виникли з вини виробника Товару, або фальсифікації Товару, підтверджених, за необхідності, висновком експертизи, Покупець, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:
  1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
  2) вимагати заміни товару на такий же Товар або на аналогічний, з числа наявних у Продавця, Товар.

Детальні умови обміну та повернення Товару містяться в Договорі публічної оферти, що розміщений за посиланням: https://famart.com.ua/publicoffer