Реферальна програма
Бонусні товари

1
крок 1

Оберіть товар, який ви хочете отримати за 1 гривню, з запропонованих на сторінці «Бонусні товари». Скопіюйте лінк товару. Скопіювавши лінк, ви побачите як активувався таймер часу. Відправте лінк на посилання своїм близьким, друзям та знайомим у будь-якому доступному месенджері.

2
крок 2

Зберіть необхідну кількість реєстрацій на сайті за відведений час, та отримайте свій бонусний товар за 1 гривню.

3
крок 3

Кнопка «Отримати» - тиць її, і ви в своєму кабінеті контролюєте безкоштовний шлях свого бонусного товару. Не забудьте розказати про цю фішку іншим!

Більше інформації про умови

Реферальна програма - це програма, яка дозволяє користувачам отримувати бонусні товари за 1 гривню, поділившись реферальним посиланням зі своїми друзями. Потрапивши в розділ «Бонусні товари», користувач має можливість вибрати товар, який йому потрібен, та отримати його за 1 гривню. Після вибору товару, користувач повинен сформувати лінк на посилання та відправити його своїм друзям та знайомим. Як тільки лінк сформовано, запускається таймер. Час таймеру залежить від типу товару. Як тільки закінчиться час таймера, посилання стане неактивне, і користувачеві доведеться починати з самого початку. Поспішайте, кількість товарів обмежена!

Ми пропонуємо вам цікаві, коштовні, якісні товари за 1 гривню та з безкоштовною доставкою. Для отримання товару потрібно виконати лише одну умову – запросити своїх друзів та знайомих зареєструватися. Кожен товар має певну умову по кількісті реєстрацій. Як тільки умова виконана – ми доставимо вам товар цілком безкоштовно! :)

Ось наприклад: в умовах отримання бонусного товару зазначено, що необхідно залучити до реєстрації 10 друзів. Таким чином, щоб отримати обраний товар, вам, як користувачу, потрібно відправити посилання своїм друзям, знайомим, рідним, а кожен отримавший, в свою чергу, повинен перейти за посиланням та зареєструватися на сайті. І все це потрібно зробити у відведений час. Для зручності, таймер часу ви бачитиме на сторінці товару. Так ось, коли десятий друг зареєструється на сайті за вашим посиланням, у вас з’явиться можливість отримати бонусний товар за 1 гривню. Для цього Вам необхідно зайти на сторінку товару і натиснути кнопку «отримати».